ДИМОХОДИ З НЕРЖАВІЙКИ ДЛЯ ПОКВАРТИРНОГО ОПАЛЕННЯ

Система димовиведення Повітря-газ LAS компанії “Країна Димарів” складається зі спеціальної високоякісної нержавіючої труби, стійкої до впливу агресивних конденсатів та блоків з легкого бетону, і призначена для котлів з закритою камерою згоряння.

Широко використовується при будівництві багатоповерхових будинків. Максимальне підключення агрегатів до однієї системи: 10, по два на кожному поверсі.

Система «Повітря-Газ» призначена для поквартирного опалення. Основними складовими системи є:

  • димохідна система, що призначена для відводу відпрацьованих газів;
  • котли з закритими камерами згоряння;
  • опалювальні прилади для квартири.

Технічно димохідну систему «Повітря-Газ» можна розділити на дві основні частини: димохід та шахта повітропроводу.

Приплив повітря для горіння до кожного з котлів здійснюється по шахті повітропроводу через центральну частину димохідної системи.

До однієї системи «Повітря-Газ» можливе під’єднання усього до 10-ти котлів з закритою камерою згоряння, та не більше ніж по два на кожному поверсі.

У системах поквартирного опалення найбіль широко використовуються настінні газові двоконтурні котли з закритою камерою згоряння.

Приміщення, котрі оснащені турбованими котлами, не мають особливих вимог для вентиляції, а кухні мають природну вентиляцію.

konstrukciya

Конструкція димоходу з нержавійки

elementy

Бетонний блок. Виготовляється з бетонної суміші. Всередині має порожнечу. Повністю готовий до монтажу системи. Має кутові отвори, для встановлення арматури. Припливне повітря подається через пази, котрі виконані у самому блоці. Відповідає усім вимогам ДСТУ.

Труба. Широка різноманітність діаметрів та довжин труб дозволяє виконувати димохідну систему потрібної висоти.

Трійник для вирівнювання тиску. Незамінна частина димоходу. Використовується для стабілізації роботи системи димоходу. Має пропускний отвір, через який у систему подається повітря, що створює додаткову тягу.

Ревізія. Забезпечує легкість та зручність очищення системи. Вбудовується поряд з основою димоходу під з’єднувальним трійником. Також можливе встановлення на ділянках системи довжиною більше 2м, що розміщені горизонтально. Є можливість встановлювати ревізію з конденсатовідводом, у такому випадку вона встановлюється у нижній частині основи димоходу.

Кришка шахти. Фінальна чкастина димоходу, що захищає систему від попадання атмосферних опадів в середину шахти димоходу.

Підставка напільна. Виконує функцію опори під час встановлення димохідної системи.

чення конденсату, що виникає унаслідок виділення димових газів під час згоряння палива у котлі, та не дає жодного шансу для винекнення корозії в системі.