ДИМОХОДИ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ

Концентричні димохідні системи Турбо від компанії “Країна Димарів” використовуються для відведення продуктів згоряння з котлів з закритою камерою згоряння, що працюють на рідкому або газоподібному паливі.

Коаксіалні димоходи монтують як окрему систему, а також усередині шахти, відповідно до вимог пожежної безпеки для поквартирного опалення.

Системи встановлюють не лише на початку будівництва, а й під час капітального ремонту будинку, під час перепланування. Димохід встановлюють у житлових будинках висотою до 10 поверхів включно як окрему систему.

clv_techharakterystyka

Принцип дії коаксіальної системи:

З вулиці подається по зовнішній стінці притік холодного повітря до камери згоряння котла. Відпрацьовані гази через внутрішню трубу виводяться назовні через покрівлю. Максимальна робоча температура 200ОC.

Така конструкція забезпечує:

– безпеку роботи системи, так як відбувається теплообмін між внутрішньою трубою і зовнішньої;

– збільшення ККД котла;

за рахунок вище перерахованих факторів відбувається повне спалювання газу;

– відсутність в приміщенні чадного газу;

– 100% продуктивність системи.

Коаксіальні димоходи виробляють з нержавіючої сталі марки AISI 304 товщиною стінки 0,6 мм.

Призначення: для відводу продуктів горіння від котлів з закритою камерою згоряння, що працюють на рідкому та газоподібному паливі.

Робоча температура: до 200ОC.

Робочі характеристики: у режимі розрядки коаксіальна система не чутлива до вологи без ізоляційного покриття з вентиляційним проміжком. Допускається робота при надлишковому тиску до 200 Па. Експлуатуються такі системи у вологому та сухому режимах.

Матеріал: нержавіюча сталь марки AISI 304, товщиною від 0,5 до 1мм. Поверхня стінки димоходу може бути дзеркальна, а також з нанесенням полімерного покриття.

Повздовжні шви виконані в умовах інертного газу, що забезпечує високу стійкість до корозії.

Розтрубне з’єднання: з’єднуються елементи за рахунок розтрубного з’єднання, з подальшим встановленням зажимних хомутів. Хомути запобігають зміщенню елементів по осі димохідної системи. Газощільність внутрішнього та зовнішнього контуру  досягається встановленням ущільнюючих силіконових кілець.

clv_konstruktsiya

Конструкція димоходу з нержавіючої сталі

element_1_clv
element_2_clv
element_3_clv
element_4_clv
element_5_clv
element_6_clv
element_7_clv
element_8_clv
element_9_clv