КЕРАМІЧНІ ДИМОХОДИ

Димарі для твердопаливного котла, комина.
Димарі для лазні, димоходи для сауни.

7956b04
КЕРАМІЧНІ ДИМАРІ -

ТЕРМОСТІЙКІ

Стійкі до впливу високих температур та до займання сажі, що підтверджено сертифікатами.

СТІЙКІ ДО КОНДЕНСАТУ

Стійкість до агресивного конденсату як внутрішньої керамічної труби, так і зовнішнього блоку.

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ

Заощадження енергії за рахунок підігріву повітря  яке надходить в камеру згорання.
baner-1

КЕРАМІЧНІ ДИМАРІ ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДІВНИЦТВА

КЕРАМІЧНІ ДІМАРІ   ДЛЯ   БАГАТОПОВЕРХОВИХ БУДИНКІВА

nowybaner_1

Чому варто купити саме керамічний димохід?

Є три види матеріалів, які користуються особливим успіхом, коли мова йде про виробництво димарів: цегла, нержавіюча сталь і кераміка. Кожен варіант має власні особливості. І для того, щоб вирішити, який з них краще, необхідно порівняти технічні параметри і характеристики всіх трьох рішень.

Якісні димоходи повинні бути не тільки довговічними, але і відповідатии ряду інших параметрів. Важливі наступні характеристики:

  • Швидкість прогріву стінок;
  • Рівень стійкості до кислотного середовища;
  • Міцність;
  • Легкість і час монтажу.

Вертикальній і досить високій конструкції необхідно стикатися з серйозними статистичними навантаженнями і високими температурами. Навіть під їх постійним впливом вона повинна залишатися цілісною. Дізнаємося про те, яким із зазначених параметрів відповідають димоходи що є на ринку України, виконані з різних матеріалів.

Які особливості мають керамічні димоходи?

В останні роки виготовлення димоходу з кераміки стало особливо популярно. Матеріал має невисоку вартість і здатний впоратися з важкими умовами експлуатації. Конструкції володіють:

  • Міцністю навіть під впливом значних температур;
  • Пожежобезпечністю. Матеріал не горить;
  • Стійкість до хімічного агресивного середовища і атмосферних впливів;
  • Достатньою газощільністю.

Крім цього, керамічна труба для димоходу відрізняється універсальністю. Вона дозволяє використовувати будь-який вид палива. Зовнішній вигляд конструкцій – сучасний і привабливий

ВАЖЛИВО! Нерідко виробники димоходів з інших матеріалів заявляють про те, що кераміка має дуже значну вагу. Але цей параметр не має ключового значення, завдяки можливості будівництва фундаменту, розрахованого на таке навантаження.

Відмінні властивості димоходів з нержавіючої сталі

Якісний керамічний димар буде мати велику вагу, ніж аналогічна конструкція з нержавійки. Однак  вага – це єдиний плюс, який буде гарантований. Так як якість сталевої продукції найчастіше виявляється жахливим.

Недороге і швидке виготовлення димоходів з нержавіючої сталі обертається цілим рядом проблем. Конструкція швидко виходить з ладу, вимагає демонтажу і установки нової труби. Все це призводить до додаткових фінансових витрат, і зводить первісну економію на «ні». Ви витрачаєте не тільки гроші, але також сили і нерви.

Які відмінності мають цегляні димоходи?

Цегла має велику тепловіддачу, конструкції з неї не пристосовані для роботи з котлами, які мають низьку температуру димових газів.

Під цегляну кладку необхідний масивний і дорогий фундамент. Крім того, в приладах швидко утворюється конденсат, що руйнує матеріал. Вже через 2-5 років після експлуатації цегляна конструкція починає руйнуватися. Результат той же самий, що у випадку з нержавіючими варіантами – необхідність дорогого ремонту. А при його відсутності – будівництва нового димоходу.

Фінансові питання – що вигідніше?

Залишається провести порівняння з фінансової точки зору:

Вартість монтажу та будівництва. У випадку з цегляною кладкою вам належить сплатити не тільки послуги будівельної бригади і матеріали. Але і створення додаткового захисту, придбати вогнетривкий фольгований базальт-картон з теплопоглинальних ефектом. За рахунок своїх властивостей, кераміка в  не потребує такий захист.

За рівнем складності монтажу, кераміка і нержавіюча сталь рівні один одному. Цегляна кладка з її великою масою обійдеться на порядок дорожче. Однак майте на увазі, що вибираючи керамічні труби для димоходів, ви платите за конструкцію, яка буде служити вам гарантовано 30 років. У випадку з нержавійкою термін буде скорочений у багато разів, а значить, оплачувати послуги будівництва вам належить знову і знову.

Ціна обслуговування. На шорсткій внутрішній поверхні буде швидко накопичуватися сажа. Кераміка позбавлена ​​цього недоліку. У комплекті багатьох  конструкцій є спеціальний бак для збору і відводу конденсату.

 

Використовувати керамічний димар ви зможете з будь-яким опалювальним агрегатом і буквально в будь-якій будівлі. Додаткова економія досягається ще за рахунок того, що застосовувати можливо також будь-який вид палива.