Schiedel_logo-3

SCHIEDEL QUADRO

ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ В БАГАТОПОВЕРХОВИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКАХ З ІНДИВІДУАЛЬНИМ ОПАЛЕННЯМ

ДИМОХІДНА СИСТЕМА SCHIEDEL КВАДРО – це система колективного димовиведення яка  з’явилася на ринку України ще у 2006 році і відразу зарекомендувала себе як надійна та якісна система від німецького виробника.

За своїми характеристиками вона, насамперед, підходить для встановлення в багатоповерхових житлових будинках з індивідуальним опаленням у кожній квартирі. Система Schiedel Quadro передбачена для підключення як одного, так і декількох газових котлів, що мають герметинчу камеру згоряння. Максимальна кількість підключень до однієї системи – 10 котлів.

Schiedel Quadro – це система димовиведення «повітря-газ»(за європейською класифікацією LAS). Її основновними функціями є безпечне видалення димових газів та підведення повітря у газовий котел.

Димохідні системи Schiedel Quadro застосовуються:

у будівництві приватних будинків: відводять димові гази від конденсаційних, турбованих котлів, а також каскадів котлів із закритою камерою згоряння;

у будівництві багатоповерхових будинків: винокунють функцію колективного димоходу.

До особливостей використання можна віднести:

Не централізоване опалення, яке зручно використовувати лише за потребою.

Розраховуєшься індивідуально, виключно за спожите паливо.

Повітря для згорання поступає у котел через систему димовиведення, що відкидає потребу у добудові додаткової шахти, яка зазвичай має ще й сполучні елементи між котлом та шахтою.

Невеликі габарити системи, дозволяють займати лише незначне місце у будинку.

Схема монтажу
Screenshot_22

ОСНОВНІ ВЛАСТИВОСТІ СИСТЕМИ:

 

Надійність, за рахунок високої зносостійкості димоходу

  • Стінка димоходу повністью захищена від руйнації агресивними конденсатами.
  • Стінка димоходу повністью захищена від руйнації високими температурами.
  • Димохідна система не потребує ремонту або її заміни.

 

Додаткова безпека Вашої оселі

  • подача повітря для горіння здійснюється природним шляхом через саму систему димоходу, що забезпечує надійну та багаторазову експлуатацію.

 

Легкість експлуатації

  • не потребує додаткових технічних навичок та не викликає складностів у використанні.

 

Гарантія від виробника

Німецька компанія Schiedel надає гарантію 30 років по всіх можливих випадках на кожен зі своїх димоходів.

  • 30-річна гарантія від прогоряння керамічної труби(стінки) димоходу.
  • 30-річна гарантія від впливу вологи, що виділяється від димових викидів при згорянні палива.
  • 30-річна гарантія від корозії.
be10e

Конструкція димоходу Shiedel Quadro

schiedel_quadro_3

Підключення котельних агрегатів до димохідної системи Schiedel Quadroможливе самими різноманітними способами: блоки системи за своїми технічними характеристиками дозволяють виконати підключення котла до димоходу з будь-якої сторони.

 

Зменшення затрат на електроенергію:конструкція цієї димохідної системи передбачає у собі процес теплообміну, даючи природній підігрів холодного повітря, що подається у котел. Димові гази, виходячи з системи нагрівають керамічну трубу, а повітря, рухаючись по зовнішьному концентричному каналу, на своєму шляху підігрівається саме за рахунок тепла цієї труби.

 

Додаткова безпека при виконанні димохода вищим від рівня даху: у конструкції димаря передбачені спеціальні канали для арматури, за рахунок якої виконуєтсья додаткове кріплення системи.

 

Легкість монтажу димоходу: усі керамічні елементи димохідної системи можливо змонтувати лише звичайними будівельними інструментами, після чого, за допомогою герметика Schiedel вони надійно кріпляться з основним димовим каналом. Розпірні елементи відцентровують керамічну трубу в середині зовнішніх блоків.

Таблиця діаметрів системи димовиведення Schiedel Quadro

tablychka_schiedel_kvadro