Schiedel_logo-3

SCHIEDEL UNI - (RONDO PLUS)

SCHIEDEL - ТРИШАРОВА СИСТЕМА КЕРАМІЧНОГО ДИМОХОДУ ДЛЯ ВСІХ ВИДІВ ПАЛИВА

Димоходи для твердопаливного котла, каміна, лазні, сауни.

Schiedel UNI – Рондо Плюс – це димохід, який відповідає усім вимогам, які ставлять до сучасних димохідних систем: швидко створює хорошу тягу, стійкий на дію конденсату та високих температур, що виникають, наприклад, при загорянні сажі. Дуже простий і швидкий у монтажі.

rondo-plus-new

Високоякісна керамічна труба

Стійка до впливу високих температур і частих змін температури, кислотостійка, високої щільності і міцності.

Ізоляційний шар

Гарантує високу теплоізоляцію димоходу. Ізоляційні килимки з мінеральної вати полегшують монтаж і забезпечують повне прилягання до керамічної труби.

Зовнішній пустотілий блок

З легкого бетону з каналами провітрювання. Безпроблемний та швидкий монтаж.

Гарантія 30 років

Від прогорання та корозії
Завантажити каталог

Schiedel Uni (Шидель Уні) – це сучасний димохід для всіх видів палива таких, як:

природний газ, мазут, вугілля, дерево
та інші види палива.

schiedel_400

Screenshot_7

 

СИСТЕМА ПРОВІТРЮВАННЯ
ЗАПОБІГАЄ ШКОДІ, ЯКУ
ВИКЛИКАЄ ВОЛОГІСТЬ.

Screenshot_2
Screenshot_18

Чому слід обрати Schiedel UNI - (Рондо Плюс)

Довговічність

• стійкість на дію конденсату
• діапазон температур 60ºС-600ºС
• з системою провітрювання
• ізольований — мінеральна вата

Безпека

• сажовогнестійкий

Незалежність та універсальність

• можливістьроботи з усіма видами палива
• можливість застосування витяжкидимових газів під 45ºС
• доступний у діаметрах 12-50

Потрійна гарантія

• 30 років від прогорання
• 30 років від впливу конденсату зі сторони димових газів
• 30 років гарантія від корозії

Сертифікат відповідності

• маркований знаком відповідності СЕ

Простота монтажу

• легкі зовнішні пустотілі блоки
Screenshot_10
Завантажити каталог

Поетапний монтаж

Етап 1. Підготовка установки

Перший етап – визначення точки підключення до котла чи печі. У конструкції димаря є спеціальний модуль, призначений саме для підключення до печі або котла. Головна відмінність такого модуля – наявність спеціальної канави для відведення конденсату.

 

Етап 2. З’єднання димоходу

Для з’єднання секцій використовується спеціальний розчин, стійкий до кислого середовища. Його готують з спеціального порошку і води з співвідношенням 7 до 1. Протягом години розчин повинен бути використаний. Оптимальна температура для приготування розчину +20 градусів. Місце стику трійника і модуля з патрубком добре промащується приготовленою сумішшю.

Далі встановлюються і інші елементи димоходу, стики вирівнюються зсередини, щоб уникнути осідання сажі і постійних чисток. Якщо димохід проходить через горище без опалення, то трубу потрібно обов’язково утеплити.

schiedel_rondo_plus_construction

Етап 3. Обшивка труби зовні

Сучасні димоходи  обшиваються цементно-стружковими плитами. Експерти рекомендують саме цей матеріал, а не ГВЛ або вогнестійкий гіпсокартон. У продажу є ще й стекломагнезіт, але цей матеріал дуже небезпечний для здоров’я. В процесі експлуатації стекломагнезіт виділяє хлороводень, який негативно впливає на самопочуття.

Ізоляційні плити встановлюються до установки керамічних елементів. Герметик наноситься монтажним пістолетом: це набагато зручніше. Слід не забувати знімати надлишки герметика під час монтажу.

Етап 4. Зміцнення димоходу

При відстані більше 4-х метрів між пунктами розкріплення димохід обов’язково армується сталевими прутами невеликого діаметру. Такі стержні вставляються в спеціальні отвори і заливаються рідким цементним розчином.

В інших випадках проводять зовнішнє армування куточками і металевою стрічкою. Димохід поміщається в сталевий корсет і утеплюється. Головне, стежити за ідеальною вертикальністю.

Третій метод – армування вентиляційного каналу. Він бетонується в підставі і посилюється арматурою. Подібна конструкція дуже надійна.

 

Етап 5. Декорування верхньої частині димоходу

Зовні будь-який димохід виглядає не дуже красиво. У більшості випадків його прикривають різними матеріалами. Існує кілька варіантів:

  • Цегляна кладка;
  • Черепиця або сланець;
  • Обмуровка облицювальною цеглою;
  • Волокнистий бетон.

Можна вибрати і інші матеріали. Головне, щоб вони були вогнетривкими. Керамічний димохід простий в догляді і довговічний. Всього два рази в рік потрібно перевіряти тягу і герметичність стиків. Періодично потрібно чистити внутрішню частину труби від сажі, але робити це потрібно набагато рідше, так як зсередини керамічний димар ідеально гладкий, а це знижує ймовірність осідання сажі.