ВЕНТИЛЯЦІЙНІ КАНАЛИ PLEWA

product-02-full

ВЕНТИЛЯЦІЙНІ КАНАЛИ PLEWA ВИГОТОВЛЕНІ З ЛЕГКОГО БЕТОНУ ТА БЕЗ ПРОБЛЕМ ВИДАЛЯЮТЬ ПОВІТРЯ ІЗ ПРИМІЩЕННЯ.

Питання організації притока і видалення повітря з житлових приміщень набувають все більшого значення у зв’язку з щільністю сучасних віконних і дверних конструкцій.

Без сумніву, відсутність нещільності в цих вікнах і дверях є важливим технічним прогресом в розвитку цих конструкцій. З іншого боку, при щільних вікнах і дверях необхідні величини кратності повітрообміну в приміщенні не досягаються. Оновлення повітря в приміщенні повинне заповнюватися в цьому випадку за рахунок відповідних вентиляційних систем.

Відповідно до сьогоднішніх вимог будівельної техніки вентиляційні канали для видалення повітря необхідні перш за все в санітарних приміщеннях без вікон, в приміщеннях кухонь і котельнях. Основу всіх вентиляційних каналів Plewa складають готові порожнисті кам’яні блоки з легкого бетону певної форми і розмірів.

ВЕНТИЛЯЦІЙНІ КАНАЛИ PLEWA ДЛЯ СИСТЕМ З ПРИРОДНОЮ ВЕНТИЛЯЦІЄЮ.

Вентиляційні системи з природною вентиляцією працюють за принципом термічної підйомної сили і володіють однією безперечною перевагою – простотою монтажу конструкції. Легкі і швидкі в монтажі блоки не вимагають часу для твердіння (як монолітні конструкції), не потребують додаткової обмуровки, займають мало місця і до того ж абсолютно безшумні. Величина термічної підйомної сили залежить від різниці температур між температурою повітря вентильованого приміщення і атмосферного повітря. Область застосування вентиляційних систем Plewa – це приміщення санвузлів і кухонь в житлових будинках.