ВЕНТИЛЯЦІЙНІ КАНАЛИ

Вентиляційний канал в приватному будинку,
ціна і монтаж вентиляційних систем.

spww
product-02-full
Screenshot_15

ВЕНТИЛЯЦІЙНІ СИСТЕМИ ДЛЯ КВАРТИР ТА БУДИНКІВ.

Вентиляційні системи бувають природними та механічними. Природні вентиляційні системи є недорогими та простими в обслуговані. Фактично, це просто отвори де не де у нашій оселі, які завдяки різниці температур у приміщенні та на вулиці викликають певний обмін повітрям. Такі системи не є досконалими, адже вони надто залежать від погодних умов. Ми отримуємо свіже зимове повітря, охолоджуючи при цьому наше приміщення, або дихаємо літнім повітря з усією його вологістю.

Вентканали Schiedel

Schiedel_logo

Вентканали Osmose

osmose-ventkanal

Системи вентиляції є невід’ємною частиною будинку, при цьому не всі домовласники замислюються над цим. Такі системи вимагають постійного догляду, очищення від пилу, іноді ремонту та профілактичного догляду. Незважаючи на ці незначні незручності, квартира або будинок, обладнані якісною системою вентиляції, завжди будуть комфортними для життя та роботи.

Саме від свіжості повітря та нормальної його температури залежить наше здоров’я та якість нашого життя. Крім того, свіже чисте повітря сприяє підвищенню працездатності. Витрачені кошти на вентиляцію Вашого приміщення швидко окупляться за рахунок збереження Вашого здоров’я, а Ваше самопочуття у добре вентильованому приміщенні приємно здивує Вас.

Для приватних будинків та багатоповерхових будинків використовуються вентиляційні блоки, виготовлені з легкого бетону.

Обирайте вентиляційні системи та вентиляційні блоки для Вашої квартири або приватного будинку професіонально – лише від зарекомендованих та перевірених часом виробників. В такому випадку Ви можете бути впевнені у тому, що повітря Вашої оселі завжди залишатиметься свіжим.

Якісні вентиляційні канали – запорука ідеального мікроклімату в приміщенні

Вентиляційні канали відіграють важливу роль у забезпеченні оптимального співвідношення кисню і повітря, оскільки саме в них відбувається обмін повітря в будинку. Чисте повітря надходить з вікон, дверей і кватирок, а витяжка здійснюється через спеціально обладнані відводи.
Вентиляційні канали в приватному будинку виготовляють з різних матеріалів: залізобетону, цегли, а також легкого бетону. Останній варіант є одним з найпопулярніших і широко використовуваних, оскільки цього матеріал має цілу низку переваг.

Особливості вентиляційних каналів

Конструктивно блок вентиляції – це самонесущий елемент будівельної конструкції, який кріпиться до плит перекриття і несучих стін за допомогою цементного розчину і зварювального устаткування. З’єднання декількох секцій створює єдину вентиляційну систему будинку для обміну повітряними масами.
2-1-1-203x300Існують два основних типи блоків:

  • монолітні
  • збірні

Перші виготовляються з одного базового елементу. Вони складаються зі збірного, вертикального і нахилених супутникових каналів. Крім того, такі конструкції додатково оснащуються заставними елементами, за допомогою яких здійснюється кріплення до несучих стін. Монолітні конструкції відрізняються високою ефективністю і надійністю.

Збірні варіанти збираються з декількох деталей за допомогою зварювання. Це істотно спрощує процес транспортування і установки, тому все частіше для організації вентиляційних каналів використовують саме такий варіант.

Вентиляційний канал з бетону: переваги

Для формування вентиляційного каналу в приватному будинку або ж багатоповерховому будинку відмінно підходить легкий бетон. В даному випадку систему створюють з бетонних блоків. Окремі елементи використовуються для організації колективних каналів за технологією супутникової вентиляції.
До основних переваг вентиляційного каналу для витяжки з бетону відносять:

  • легка вага,
  • максимальна простота монтажу,
  • внутрішнє оздоблення в даному випадку не потрібна,
  • шахти з бетонних блоків займають мінімум місця,
  • немає необхідності в облаштуванні вогнестійкою додаткової шахти,
  • відмінні шумоізоляційні властивості,
  • пориста структура, що дозволяє блокам «дихати», що перешкоджає розвитку мікроорганізмів і накопичення вологи.

Крім того, бетонні блоки відрізняються високою довговічністю. Термін експлуатації вентиляційних каналів з таких елементів складає близько 50 років.

spww

Види вентиляційних каналів

Існує кілька типів даних виробів. Вентиляційні канали розмірами відрізняються, а також щільністю. Це дозволяє підібрати оптимальні варіанти в залежності від висоти будівлі, а також матеріалу, з якого вона виготовлена.
Сучасні виробники пропонують вентблокі з легкого бетону двох типів:

  • вертикальні,
  • горизонтальні.

Який з варіантів вибрати – залежить від особливостей конструкції споруди.

Перевірка димових і вентиляційних каналів

Для забезпечення нормальної циркуляції повітря в будинку важливо регулярно перевіряти вентиляційні канали. Цю процедуру здійснюють державні органи. У приміщеннях, де встановлені газові прилади – двічі на рік. Обстеження вентиляційних каналів проводять як в загальній шахті, так і в кожній квартирі – шляхом перевірки тяги.

3-1При необхідності виконують чистку вентиляційних каналів. Процедура дозволяє зменшити ризик пожежонебезпеки, збільшити термін експлуатації кондиціонерів і вентиляторів, сформувати максимально комфортний мікроклімат.